Vyberte si balíček, který potřebujete

Všechny balíčky lze na přání upravit

Pro živnostníky

12 000Kč

Balíček ideální pro živnostníky či drobné podnikatele. Zahrnuje základní služby, jednoduchý responzivní design a základní SEO optimalizaci. Jedná se o tzv. One-page web, který má všechny potřebné informace na domovské straně. Jeho výhodou je jednoduchost, přehlednost a nízké pořizovací a provozní náklady.

Obsahuje:

Pro malé firmy

18 000Kč

Pakliže jste malá, rozvíjející se firma, tento balíček je vhodný právě pro Vás. Obsahuje web o pěti stránkách, středně pokročilý design, SEO optimalizaci včetně Facebook nastavení a propojení s Google Analytics. Pracuje na redakčním systému Wordpress.

.

Pro středně velké firmy

30 000Kč

Profesionální provedení spolu s designem na míru je tento balíček určen právě pro společnosti, které již vědí co potřebují. Obsahuje web o pěti stránkách, responzivní design na míru, SEO optimalizaci včetně Facebook nastavení, propojení s Google Analytics a Google Search Console. Pracuje na redakčním systému Wordpress.

.

NEBO

Pro pohostinství

16 000Kč

Zde jsou pro Vás připraveny služby jako upravitelný nápojový a jídelní lístek, denní menu nebo galerie fotografií. Balíček počítá se základními funkcemi, které by měl splňovat každý web restaurace, cukrárny, občerstvení a jiné. Pět stránek, jednoduchý responzivní design, základní SEO optimalizace a propojení s Google Analytics. Pracuje na redakčním systému Wordpress.

.

Portfolio

15 000Kč

Každý umělec potřebuje svoje portfolio a tady je Vaše příležitost. Je zde důraz na stručnost sdělení a osobitý vzhled. One-page web je proto ideální variantou. Středně pokročilý responzivní design se smyslem pro detail a základní SEO optimalizace.

.